5.0SMDJ20CA-H
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ20CA-HTR-ND - Remsa och spole (TR)
5.0SMDJ20CA-HCT-ND - Remsbit (CT)
5.0SMDJ20CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ20CA-H
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 155A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ20CA-H Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
155A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V