5.0SMDJ15CA-Q är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
24,4V Klämma 205A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB
5.0SMDJ15CA-Q
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ15CA-Q-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ15CA-Q
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ15CA-Q Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
205A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V