5.0SMDJ110A-Q
DigiKeys produktnummer
118-5.0SMDJ110A-QTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ110A-Q
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 28,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Spänning - genombrott (min)
122V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,3A