5.0SMDJ10A
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ10ATR-ND - Remsa och spole (TR)
5.0SMDJ10ACT-ND - Remsbit (CT)
5.0SMDJ10ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ10A
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 294,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ10A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
294,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
10V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V