4610X-102-824LF
DigiKeys produktnummer
4610X-2-824LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4610X-102-824LF
Beskrivning
RES ARRAY 5 RES 820K OHM 10SIP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
820k Ohm ±2% 300mW Effekt per element Isolerad 5 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 10-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4610X-102-824LF Modeller
Kategori
Effekt per element
300mW
Tillverkare
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
10-SIP
Kretstyp
Isolerad
Leverantörens enhetsförpackning
10-SIP
Resistans (Ohm)
820k
Storlek/dimension
L 0,998" x B 0,098" (25,35 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)