4610X-102-330LF
DigiKeys produktnummer
4610X-2-330LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4610X-102-330LF
Beskrivning
RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SIP
Detaljerad beskrivning
33 Ohm ±1Ohm 300mW Effekt per element Isolerad 5 Resistansnät matriser ±250ppm/°C 10-SIP
EDA-/CAD-modeller
4610X-102-330LF Modeller
Kategori
Effekt per element
300mW
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Isolerad
Resistans (Ohm)
33
Storlek/dimension
L 0,998" x B 0,098" (25,35 x 2,49mm)
Tolerans
±1Ohm
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)