4309R-101-473LF
DigiKeys produktnummer
4309R-101-473LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4309R-101-473LF
Beskrivning
RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP
Detaljerad beskrivning
47k Ohm ±2% 200mW Effekt per element Bussad 8 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 9-SIP
EDA-/CAD-modeller
4309R-101-473LF Modeller
Kategori
Antal stift
9
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kretstyp
Bussad
Inkapsling/låda
9-SIP
Resistans (Ohm)
47k
Leverantörens enhetsförpackning
9-SIP
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,884" x B 0,085" (22,45 x 2,16mm)
Höjd - monterad (max)
0,195" (4,95mm)
Resistor-förhållande-avdrift
50ppm/°C