4308M-102-102 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
1k Ohm ±2% 400mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 8-SIP
4308M-102-102
DigiKeys produktnummer
4308M-102-102-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4308M-102-102
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
4308M-102-102 Modeller
Kategori
Antal stift
8
Tillverkare
Bourns Inc.
Effekt per element
400mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Kretstyp
Isolerad
Inkapsling/låda
8-SIP
Resistans (Ohm)
1k
Leverantörens enhetsförpackning
8-SIP
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,784" x B 0,085" (19,91 x 2,16mm)
Antal motstånd
4
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Resistor-förhållande-avdrift
50ppm/°C