4308H-102-102 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 4308H-102-102-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 4308H-102-102 |
Beskrivning | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1k Ohm ±2% 500mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 8-SIP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 4308H-102-102 Modeller |
Kategori | Antal stift 8 |
Tillverkare Bourns Inc. | Effekt per element 500mW |
Serie | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Förpackning Rör | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Genomgående hål |
Kretstyp Isolerad | Inkapsling/låda 8-SIP |
Resistans (Ohm) 1k | Leverantörens enhetsförpackning 8-SIP |
Tolerans ±2% | Storlek/dimension L 0,784" x B 0,085" (19,91 x 2,16mm) |
Antal motstånd 4 | Höjd - monterad (max) 0,350" (8,89mm) |
Resistor-förhållande-avdrift 50ppm/°C | Basproduktens nummer |