4306R-102-223LF
DigiKeys produktnummer
4306R-2-223LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4306R-102-223LF
Beskrivning
RES ARRAY 3 RES 22K OHM 6SIP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22k Ohm ±2% 300mW Effekt per element Isolerad 3 Resistansnät matriser ±100ppm/°C 6-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4306R-102-223LF Modeller
Kategori
Antal stift
6
Tillverkare
Bourns Inc.
Effekt per element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Kretstyp
Isolerad
Inkapsling/låda
6-SIP
Resistans (Ohm)
22k
Leverantörens enhetsförpackning
6-SIP
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,584" x B 0,085" (14,83 x 2,16mm)
Antal motstånd
3
Höjd - monterad (max)
0,195" (4,95mm)
Resistor-förhållande-avdrift
50ppm/°C