3386X-1-205T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
2 MOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Side Finger Adjustment
3386X-1-205T
DigiKeys produktnummer
3386X-1-205T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3386X-1-205T
Beskrivning
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3386X-1-205T Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Side Finger Adjustment
Resistans
2 MOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,375" x 0,375" (9,53mm x 9,53mm)
Tolerans
±10%