3386K-1-104 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TT Electronics/BI
I lager: 512
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
I lager: 0
Datablad
I lager: 1 010
I lager: 306
Vishay Spectrol
I lager: 978
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Toppjustering
3386K-1-104
DigiKeys produktnummer
3386K-1-104-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3386K-1-104
Beskrivning
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Toppjustering
Resistans
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,375" x 0,375" (9,53mm x 9,53mm)
Tolerans
±10%