3386H-1-223 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 1 658
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
22 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Sidojustering
3386H-1-223
DigiKeys produktnummer
3386H-1-223-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3386H-1-223
Beskrivning
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3386H-1-223 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Sidojustering
Resistans
22 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,375" x 0,375" (9,53mm x 9,53mm)
Tolerans
±10%
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (5)
3386H-1-223LFBourns Inc.1 658118-3386H-1-223LF-NDkr 12,77000Parametrisk ekvivalent
3386V-1-223Bourns Inc.03386V-1-223-NDkr 10,97883Parametrisk ekvivalent
3386V-1-223LFBourns Inc.03386V-1-223LF-NDkr 8,57143Parametrisk ekvivalent