3386G-1-500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 195
Datablad
I lager: 0
I lager: 344
I lager: 191
50 Ohms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Toppjustering
3386G-1-500
DigiKeys produktnummer
3386G-1-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3386G-1-500
Beskrivning
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3386G-1-500 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Toppjustering
Resistans
50 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,375" x 0,375" (9,53mm x 9,53mm)
Tolerans
±10%