3386C-1-204TLF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 188
200 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Side Finger Adjustment
3386C-1-204TLF
DigiKeys produktnummer
3386C-1-204TLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3386C-1-204TLF
Beskrivning
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkare
Antal varv
1.0
Serie
Justeringstyp
Side Finger Adjustment
Förpackning
Rör
Resistiva material
Cermet
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resistans
200 kOhms
Termineringstyp
PC-stift
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,375" x 0,375" (9,53mm x 9,53mm)
Tolerans
±10%