3314J-2-104E
DigiKeys produktnummer
3314J-2-104ETR-ND - Remsa och spole (TR)
3314J-2-104ECT-ND - Remsbit (CT)
3314J-2-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3314J-2-104E
Beskrivning
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 kOhms 0,25W, 1/4W J ledare Ytmontering Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3314J-2-104E Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkare
Bourns Inc.
Antal varv
1.0
Serie
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Resistiva material
Cermet
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resistans
100 kOhms
Termineringstyp
J ledare
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Storlek/dimension
Kvadrat - Yta 0,177" x 0,177" (4,50mm x 4,50mm)
Tolerans
±20%