3313J-1-102E
DigiKeys produktnummer
3313J-102ETR-ND - Remsa och spole (TR)
3313J-102ECT-ND - Remsbit (CT)
3313J-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3313J-1-102E
Beskrivning
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms 0,125W, 1/8W J ledare Ytmontering Trimpotentiometer Cermet 1.0 Varv Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3313J-1-102E Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkare
Bourns Inc.
Antal varv
1.0
Serie
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Resistiva material
Cermet
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resistans
1 kOhms
Termineringstyp
J ledare
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm)
Tolerans
±20%