3299X-1-205 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 114
Datablad
2 MOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Sidojustering
3299X-1-205
DigiKeys produktnummer
3299X-205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3299X-1-205
Beskrivning
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3299X-1-205 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Resistans
2 MOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,395" x 0,240" (10,03mm x 6,10mm)
Tolerans
±10%