3299W-1-102LF
DigiKeys produktnummer
3299W-102LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3299W-1-102LF
Beskrivning
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3299W-1-102LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Toppjustering
Resistans
1 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,375" x 0,240" (9,53mm x 6,10mm)
Tolerans
±10%