3296Z-1-205LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Nidec Components
2 MOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Sidojustering
3296Z-1-205LF
DigiKeys produktnummer
3296Z-205LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3296Z-1-205LF
Beskrivning
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3296Z-1-205LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Resistans
2 MOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerans
±10%