3296W-1-504R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 3 515
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 182
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
500 kOhms 0,5W, 1/2W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 25.0 Varv Toppjustering
3296W-1-504R
DigiKeys produktnummer
3296W-1-504R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3296W-1-504R
Beskrivning
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3296W-1-504R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Resistans
500 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerans
±10%