3266Y-1-102 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TT Electronics/BI
I lager: 21
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
I lager: 3 647
Datablad
1 kOhms 0,25W, 1/4W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 12.0 Varv Toppjustering
3266Y-1-102
DigiKeys produktnummer
3266Y-1-102-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3266Y-1-102
Beskrivning
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3266Y-1-102 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Rör
Resistans
1 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerans
±10%