3262W-1-200LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 245
TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
20 Ohms 0,25W, 1/4W PC-stift Genomgående hål Trimpotentiometer Cermet 12.0 Varv Toppjustering
3262W-1-200LF
DigiKeys produktnummer
3262W-200LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3262W-1-200LF
Beskrivning
TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
3262W-1-200LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkare
Antal varv
12.0
Serie
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Rör
Resistiva material
Cermet
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resistans
20 Ohms
Termineringstyp
PC-stift
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerans
±10%
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (8)
3262W-1-200Bourns Inc.03262W-200-NDkr 119,01360Parametrisk ekvivalent
3266W-1-200Bourns Inc.03266W-200-NDkr 32,71590Parametrisk ekvivalent
3266W-1-200LFBourns Inc.2453266W-200LF-NDkr 31,66000Parametrisk ekvivalent