3224X-1-104E | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 3224X-1-104E |
Beskrivning | TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 kOhms 0,25W, 1/4W Måsvinge Ytmontering Trimpotentiometer Cermet 12.0 Varv Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 3224X-1-104E Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Tillverkare Bourns Inc. | Antal varv 12.0 |
Serie | Justeringstyp Toppjustering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Resistiva material Cermet |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resistans 100 kOhms | Termineringstyp Måsvinge |
Effekt (Watt) 0,25W, 1/4W | Storlek/dimension Rektangulär - Yta 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm) |
Tolerans ±10% | Basproduktens nummer |