3223W-1-102
DigiKeys produktnummer
3223W-1-102-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3223W-1-102
Beskrivning
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms 0,125W, 1/8W J ledare Ytmontering Trimpotentiometer Cermet 11.0 Varv Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3223W-1-102 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Rör
Resistans
1 kOhms
Termineringstyp
J ledare
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Storlek/dimension
Rektangulär - Yta 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerans
±20%