7074-11S1-935
DigiKeys produktnummer
6298-7074-11S1-935-ND
Tillverkare
Blueshift
Tillverkarens produktnummer
7074-11S1-935
Beskrivning
AZ-FTB 100
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Polyimidfilm 8,500" (215,90mm) X 11,00" (279,4mm)
Kategori
Typ
Polyimidfilm
Tillverkare
Blueshift
Bredd
8,500" (215,90mm)
Förpackning
Blad
Längd
11,00" (279,4mm)