UHF4-0.500-Y-67
DigiKeys produktnummer
492-UHF4-0.500-Y-67-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UHF4-0.500-Y-67
Beskrivning
UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 4MM LI
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusrör Enkel Clear Flexibel 0,5" (12,7mm) Kort-/Panelmontering, presspassning
Typ
Flexibel 0,5" (12,7mm)
Linsstorlek
4,57mm