UHF3-0.750-Y-67
DigiKeys produktnummer
492-UHF3-0.750-Y-67-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UHF3-0.750-Y-67
Beskrivning
UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusrör Enkel Clear Flexibel 0,75" (19,05mm) Kort-/Panelmontering, presspassning
Typ
Flexibel 0,75" (19,05mm)
Linsstorlek
3,55mm