UHF3-0.250-N-67
DigiKeys produktnummer
492-UHF3-0.250-N-67-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UHF3-0.250-N-67
Beskrivning
UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusrör Enkel Clear Flexibel 0,25" (6,35mm) Kort-/Panelmontering, presspassning
Kategori
Konfiguration
Enkel
Tillverkare
Bivar Inc.
Typ
Flexibel 0,25" (6,35mm)
Förpackning
Påse
Monteringstyp
Kort-/Panelmontering, presspassning
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med välvd topp
Färg
Clear
Linsstorlek
3,55mm