OHV12-1.5K1000P
DigiKeys produktnummer
2277-OHV12-1.5K1000P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OHV12-1.5K1000P
Beskrivning
DC DC CONVERTER 1500V 1.5W
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Högspänning - Oisolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 1500V 1mA 11V - 13V Ingång
Kategori
Ström - utgång (max)
1mA
Tillv.
Effekt (Watt)
1.5 W
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Typ
Högspänning - Oisolerad modul
Monteringstyp
Genomgående hål
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
7-SIP modul
Spänning - ingång (min)
11V
Storlek/dimension
L 1,73" x B 0,63" x H 1,18" (44,0 x 16,0 x 30,0mm)
Spänning - ingång (max)
13V