VLED15-230-1250
DigiKeys produktnummer
179-VLED15-230-1250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLED15-230-1250
Beskrivning
LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 1.25A
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,25A 8-12V Konstantström LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Spänning - utspänning
8-12V
Tillverkare
Bel Power Solutions
Ström - utgång (max)
1,25A
Serie
Effekt (Watt)
15 W
Förpackning
Box
Dimning
ELV, Triac
Artikelstatus
Föråldrad
Egenskaper
OCP, OTP, OVP, SCP
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-30°C-90°C
Typ
Konstantström
Termineringstyp
Trådledare
Topologi
AC/DC-omvandlare
Storlek/dimension
L 3,21" x B 2,21" x H 1,13" (81,6 x 56,2 x 28,7mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE, ENEC, UL
Spänning - ingång (min)
176VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (max)
265VAC