VHK150W-Q48-S12
DigiKeys produktnummer
179-VHK150W-Q48-S12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VHK150W-Q48-S12
Beskrivning
DC/DC CONVERTER 12V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 12,5A 75V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VHK150W-Q48-S12 Modeller
Kategori
Spänning - utspänning 1
12V
Tillverkare
Bel Power Solutions
Ström - utgång (max)
12,5A
Serie
Effekt (Watt)
150W
Förpackning
Box
Effektivitet
0.88
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (min)
18V
Storlek/dimension
L 4,23" x B 4,00" x H 1,50" (107,5 x 102,0 x 38,0mm)
Spänning - ingång (max)
75V