VHK150W-Q24-S24-DIN
DigiKeys produktnummer
179-VHK150W-Q24-S24-DIN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VHK150W-Q24-S24-DIN
Beskrivning
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
DC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 6,5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VHK150W-Q24-S24-DIN Modeller
Kategori
Spänning - utspänning 1
24V
Tillverkare
Bel Power Solutions
Ström - utgång (max)
6,5A
Serie
Effekt (Watt)
150W
Förpackning
Box
Effektivitet
86,5%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ingångstyp
DC
Storlek/dimension
L 4,23" x B 4,01" x H 2,07" (107,4 x 101,9 x 52,6mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CE
DC-spänning - Ingång (Min)
9V
Basproduktens nummer
DC-spänning - Ingång (Max)
36V