SDI36-12-UDC-P5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bel Power Solutions
I lager: 927
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bel Power Solutions
I lager: 0
Datablad
12V 36 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Sladd Ingång
SDI36-12-UDC-P5
DigiKeys produktnummer
SDI36-12-UDC-P5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI36-12-UDC-P5
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SDI36-12-UDC-P5 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
Polarisering
Positiv mitt
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Sladd
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 3,90" x B 1,97" x H 1,30" (99,0 x 50,0 x 33,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Ström - utgång (max)
3A
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klass B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Effekt (Watt)
36 W