SDI300G-15-UR-P219 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bel Power Solutions
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bel Power Solutions
I lager: 0
Datablad
15V 300 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Sladd Ingång
SDI300G-15-UR-P219
DigiKeys produktnummer
179-SDI300G-15-UR-P219-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI300G-15-UR-P219
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 300W
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
300 W
Tillverkare
Kraftförbrukning utan last
500mW (max.)
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
39,4" (1,00m)
Ingångstyp
Sladd
Ingångsanslutning
IEC 320-C18
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 7,20" x B 3,35" x H 1,38" (183,0 x 85,0 x 35,0mm)
Spänning - utspänning
15V
Godkännande myndighet
CE, cUL, cULus, FCC, UL
Ström - utgång (max)
20A