SDI300G-12-UR-P219
DigiKeys produktnummer
179-SDI300G-12-UR-P219-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI300G-12-UR-P219
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 288W
Detaljerad beskrivning
12V 288 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Sladd Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDI300G-12-UR-P219 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
288 W
Kraftförbrukning utan last
500mW (max.)
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
39,4" (1,00m)
Ingångstyp
Sladd
Ingångsanslutning
IEC 320-C18
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 7,20" x B 3,35" x H 1,38" (183,0 x 85,0 x 35,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, cUL, cULus, FCC, UL
Ström - utgång (max)
24A