SDI120G-48-U-P51
DigiKeys produktnummer
179-SDI120G-48-U-P51-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI120G-48-U-P51
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 120W
Detaljerad beskrivning
48V 120 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDI120G-48-U-P51 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
120 W
Kraftförbrukning utan last
150mW
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
100-240VAC
Storlek/dimension
L 5,20" x B 2,01" x H 1,26" (132,0 x 51,0 x 32,0mm)
Spänning - utspänning
48V
Godkännande myndighet
CE, cULus, FCC, UKCA
Ström - utgång (max)
2,5A