SDI120B-19-U-P51
DigiKeys produktnummer
179-SDI120B-19-U-P51-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI120B-19-U-P51
Beskrivning
AC-DC, 19 VDC, 6.3 A, SW, C14 DE
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19V 120 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
120 W
Tillverkare
Bel Power Solutions
Kraftförbrukning utan last
210mW
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 5,53" x B 2,36" x H 1,38" (140,5 x 60,0 x 35,0mm)
Spänning - utspänning
19V
Godkännande myndighet
CE, cULus, FCC, PSE, UKCA
Ström - utgång (max)
6,3A