S558-5999-AA-F
DigiKeys produktnummer
5923-S558-5999-AA-FTR-ND - Remsa och spole (TR)
5923-S558-5999-AA-FCT-ND - Remsbit (CT)
5923-S558-5999-AA-FDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S558-5999-AA-F
Beskrivning
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LAN 10/100 Base-T Pulstransformatorer 1CT:1CT Sändare, 1CT:1CT Mottagare Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S558-5999-AA-F Modeller
Kategori
Varvförhållande - primär:sekundär
1CT:1CT Sändare, 1CT:1CT Mottagare
Tillverkare
Bel Fuse Inc.
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 1,100" x B 0,476" (27,94 x 12,09mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,236" (5,99mm)
Transformatortyp
LAN 10/100 Base-T
Arbetstemperatur
-40°C-85°C