0HAAL2500-05
DigiKeys produktnummer
5923-0HAAL2500-05-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0HAAL2500-05
Detaljerad beskrivning
250 V AC DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Genomgående hål Radial, box
EDA-/CAD-modeller
0HAAL2500-05 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Brytkapacitet @ märkspänning
35A
Förpackning
Bulk
Smältning I²t
35.0
Godkännande myndighet
CCC, cURus, VDE
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,331" x B 0,157" x H 0,307" (8,4 x 4 x 7,8mm)
Märkspänning - AC
250 V
DC-kallresistans
0.024 Ohms