0HAAL1250-05
DigiKeys produktnummer
5923-0HAAL1250-05-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0HAAL1250-05
Detaljerad beskrivning
1.25 A 250 V AC DC-säkring Kortfäste (stil med hållare exkluderad), plast Genomgående hål Radial, box
EDA-/CAD-modeller
0HAAL1250-05 Modeller
Brytkapacitet @ märkspänning
35A
Förpackning
Bulk
Smältning I²t
10.9
Godkännande myndighet
cURus
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,331" x B 0,157" x H 0,307" (8,4 x 4 x 7,8mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.06 Ohms
Märkspänning - AC
250 V