0HAAL1250-01
DigiKeys produktnummer
5923-0HAAL1250-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0HAAL1250-01
Beskrivning
2-PIN RADIAL FUSE, RECTANGULAR,
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.25 A 250 V AC DC-säkring Kortfäste (stil med hållare exkluderad), plast Genomgående hål Radial, box
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0HAAL1250-01 Modeller
Kategori
Svarstid
Långsamt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
35A
Förpackning
Bulk
Smältning I²t
10.9
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
cURus
Monteringstyp
Genomgående hål
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,331" x B 0,157" x H 0,307" (8,4 x 4 x 7,8mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.06 Ohms
Märkspänning - AC
250 V