0ACF-0800-TE
DigiKeys produktnummer
5923-0ACF-0800-TETR-ND - Remsa och spole (TR)
5923-0ACF-0800-TECT-ND - Remsbit (CT)
5923-0ACF-0800-TEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0ACF-0800-TE
Beskrivning
FUSE BOARD MNT 800MA 1KVDC 2SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
800 mA AC 1 kV DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0ACF-0800-TE Modeller
Kategori
Svarstid
Snabbt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
10kA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Smältning I²t
0.65
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Monteringstyp
Ytmontering
Storlek/dimension
L 1,260" x B 0,198" x H 0,198" (32,00 x 5,03 x 5,03mm)
Säkringstyp
DC-kallresistans
0.56 Ohms