0ABA-0315-TN | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 0ABA-0315-TN |
Beskrivning | FUSE BOARD MNT 315MA 32VDC 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 315 mA AC 32 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 0ABA-0315-TN Modeller |
Kategori | Svarstid Snabbt utsläpp |
Tillv. | Inkapsling/låda |
Serie | Brytkapacitet @ märkspänning 35A |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Smältning I²t 0.0014 |
Artikelstatus Aktiv | Godkännande myndighet cURus |
Monteringstyp Ytmontering | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Säkringstyp | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" x H 0,016" (1,00 x 0,50 x 0,40mm) |
Strömklassning (Ampere) | DC-kallresistans 1 Ohms |