0ABA-0315-TN
DigiKeys produktnummer
5923-0ABA-0315-TNTR-ND - Remsa och spole (TR)
5923-0ABA-0315-TNCT-ND - Remsbit (CT)
5923-0ABA-0315-TNDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0ABA-0315-TN
Beskrivning
FUSE BOARD MNT 315MA 32VDC 0402
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
315 mA AC 32 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0ABA-0315-TN Modeller
Kategori
Svarstid
Snabbt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
35A
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Smältning I²t
0.0014
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
cURus
Monteringstyp
Ytmontering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" x H 0,016" (1,00 x 0,50 x 0,40mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
1 Ohms