0685T1250-01
DigiKeys produktnummer
5923-0685T1250-01TR-ND - Remsa och spole (TR)
5923-0685T1250-01CT-ND - Remsbit (CT)
5923-0685T1250-01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0685T1250-01
Beskrivning
FUSE BRD MT 1.25A 63VAC/VDC 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.25 A 63 V AC 63 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216)
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Smältning I²t
0.2
Godkännande myndighet
AEC-Q200, CE, cURus
Säkringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,062" x H 0,025" (3,20 x 1,58 x 0,63mm)
Märkspänning - AC
63 V
DC-kallresistans
0.305 Ohms