0679L0630-05 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bel Fuse Inc.
I lager: 1 268
Datablad
630 mA 125 V AC 125 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända
0679L0630-05
DigiKeys produktnummer
5923-0679L0630-05TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0679L0630-05
Beskrivning
FUSE BRD MT 630MA 125VAC/VDC SMD
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0679L0630-05 Modeller
Smältning I²t
0.15
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,100" x H 0,110" (6,10 x 2,54 x 2,79mm)
Märkspänning - AC
125 V
DC-kallresistans
0.17 Ohms