0679L0630-01 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 0679L0630-01 |
Beskrivning | FUSE BRD MT 630MA 125VAC/VDC SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 630 mA 125 V AC 125 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 0679L0630-01 Modeller |
Serie | Inkapsling/låda |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Brytkapacitet @ märkspänning 50 A (AC), 300 A (DC) |
Artikelstatus Aktiv | Smältning I²t 0.15 |
Monteringstyp Ytmontering | Godkännande myndighet AEC-Q200, cURus |
Säkringstyp | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,240" x B 0,100" x H 0,110" (6,10 x 2,54 x 2,79mm) |
Märkspänning - AC 125 V | DC-kallresistans 0.17 Ohms |