0679L0250-05 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bel Fuse Inc.
I lager: 7 086
Datablad
250 mA 125 V AC 125 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända
0679L0250-05
DigiKeys produktnummer
5923-0679L0250-05TR-ND - Remsa och spole (TR)
5923-0679L0250-05CT-ND - Remsbit (CT)
5923-0679L0250-05DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0679L0250-05
Beskrivning
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC SMD
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0679L0250-05 Modeller
Smältning I²t
0.02
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,100" x H 0,110" (6,10 x 2,54 x 2,79mm)
Märkspänning - AC
125 V
DC-kallresistans
0.61 Ohms