0678D3150-02 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 0678D3150-02 |
Beskrivning | FUSE BRD MNT 3.15A 350VAC 125VDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3.15 A 350 V AC 125 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 2-SMD, block med fyrkantig ända |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 0678D3150-02 Modeller |
Kategori | Märkspänning - DC |
Tillv. | Svarstid Snabbt utsläpp |
Serie | Inkapsling/låda |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Brytkapacitet @ märkspänning 100A (AC), 2kA (DC) |
Artikelstatus Aktiv | Smältning I²t 2.6 |
Monteringstyp Ytmontering | Godkännande myndighet AEC-Q200, cURus |
Säkringstyp | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,386" x B 0,120" x H 0,120" (9,80 x 3,05 x 3,05mm) |
Märkspänning - AC 350 V | DC-kallresistans 0.035 Ohms |